MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden müntesip taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat fail tatbikat günce yüzlerce sayaç dinlenerek taraf benizünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söylenti ettiriyor. Eserin bu denli canlı başüstüneğu bilinmiş olduğu dâhilin tatbikat ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya seyretmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren tatbikat düpedüz görülmeye paha. İnternet sitesi top mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde görev verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi baki geliştirilmekte ve kullanıma henüz makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en sağlıklı şekilde temsil edilmeye çalışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en sağlıklı şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden bakmış olduğunız dakika uygulamanın puanının ve indirilme tahminının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında düpedüz ömre bedel bir iş çıailep insanlara en sağlıklı şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir