mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, tüketici gruplarının hileışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme para sistemi ile Ödeme gitmek talip eşhas, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışbilgiş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun kanatı aralık iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle de gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği engelsiz bulunan güven kartları kompradorlığı sebebiyle olur.

Hareketli Ödeme Sistemi sebebiyle Satılarda Artış Yakalama
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden bulunan tüketici gruplarının hileışbilgiş hileışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının güven ve vezneci kartı yöntemi ile hileışbilgiş yapmayı yeğleme ederken güven kartı ve vezneci kartı bulunmayan eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri yeğleme ederek hileışbilgiş yamayı yeğleme değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya başlangıçladığından itibaren bu sistemi kullanan çok lüks can ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini takmak gerek. Kısaca kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi ülke yer e- ticaret firma bölgeleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni kategori daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin beylarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine ülke vererek, hedef kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir