Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler derunin üretilen daha gösterişsiz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını mâni olmak derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya çıbanlandı. Ayrıca unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri boş arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi destek esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hakikat fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler düğün raksında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birbunca ayvaz dergisinde dişi vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mevzi almaya çıbanladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema bile olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu derece safiha olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişâlâ huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü imdi jartiyeri hareketsiz pare olarak satmanın yanı sıra birbunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak gittikçe liberalleşmeye hakikat giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla dayalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya ara sağlamak derunin hordakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse bile asıl çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hareketsiz başına yahut bir partnerle her evetştan adam aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek derunin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde duyurulmayan olduğu derunin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tat düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla duymak temelı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak buyurmak, medarımaişetlevselliği için bili edinmeden satın buyurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek derunin makro çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; imdi gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan aldatmaışbilgiş daha zorlamasız ve ak olmaya çıbanladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks varlıkında yaşanmış olan sorunların tartışılması, işşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı derunin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop ahzüitalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, varlıkına kıvraklık ilhak etmek, daha âlâ bir orgazm duymak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek derunin sex shoplardan aldatmaışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan ahzüitai yasak olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını bakmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında makro gelişmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum hakikat olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, medarımaişetleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta epey etkili ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu medarımaişetin en zorlamasız yolu. Ayrıca seks esnasında etkin olmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken abesbuyurmak derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek köstek tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha âlâ seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak âlâ bir seksin sonu müşküllü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir