Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daima giriş yapan ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 zaman önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkızılındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir arama de arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan arama katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas alelumum kullanıcı adınızı değmaslahattirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde makam yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram ilişkisı istediği dâhilin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir zat şifrenizi çahzetmek dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişdobra farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Nite Art Karşıır?
Instagram hesabı çkızılınan evet da hacklenen eşhas dâhilin ne günah ki çok fazla seçenek bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok fazla destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek gerçekte değişik kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Seçenek: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi değmaslahattirin ve hemen ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Seçenek: Instagram hesabınız çkızılındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz değmaslahattiğinde yahut kullanıcı adınız değmaslahattiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değmaslahattirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmaslahattirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmaslahattiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” evet da ara sıra “değmaslahatikliği art kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız ama alelumum saldırganlar elektronik posta adresini değmaslahattirdiği dâhilin sizde bu ekran çıkmaz ve sütun olarak “güvenlik kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir