ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçtemelak Ekincilik, kültür makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine amelî olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. şayan aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel kültür yapmaya temelladı fakat günümüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve kültür sektörünün anbean çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca sadece kültür sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçtemelak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile etkin ve güçlü kişi kaynağına iye olan Üçtemelak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kadir sağlayan Üçtemelak Ekincilik; hummalı Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Sakır sakır aksiyon ve sıfır günah üretim sistemi, Üçtemelak Ekincilik ürünlerinin hem mekân ortamında hem bile mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçtemelak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin amelî ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve selim bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile yararsız kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan az efor sarf ederek çok elan sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan elan şu denli semere ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan velut bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en oylumlu gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan velut meallar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden yüklenmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da peyda bir trap hafriyatsına ayrılmak sinein yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden yüklenmek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı kabil alanlara ayrılmak sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bağlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğemektirilebilir ve birmebzul babaşmanla da vâsiletilebilir. Anne dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik hamallara gereğince oranla az maliyetleri ve çok cephelilükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçtemelak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması emeklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçtemelak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği dem efsaneviın sütü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri bir seferde alabilir ve elan uz beslenebilir. Yem karmanın örgülması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan uz beslenmesine böylece elan şu denli mahsul almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yem Muhtelit Makinaları da Üçtemelak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabil en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı gönç ve velut bir tarımsal üretim sinein oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı sinein önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uz durumlara gelmesi sinein tarımsal ihracat noktasında Üçtemelak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlarımızın ulamasıyla omuz omuza
Üçtemelak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir