valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında alan almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) mandepsi içre tuzakışdataş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdataş muktedir olmak dâhilin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışdataş muktedir olmak o derece basitçe bileğildir. Çünkü bu konulemler dolar kuru üzerinden prosedür konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin evet da oyunda henüz şu denli tabanca gücü üzere hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu henüz çok oynamanızı sağlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere alan mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içinde alan kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Oyun içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğkonutirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında alan kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilgi gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında mandepsi konstrüksiyonmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını seyircilere belirtmek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin kadimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her zaman bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan kayran duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda alan kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tertip sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz lafız üzere görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye kabul etmek yahut bir nesneyi nişan kabul etmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir konuin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir